Tag "genc"

Genc Xhixha sponsor i fushatave të Ramës

Të tjera lidhje të grupit të kokainës “Xibraka” denoncon sot ish kryeministri Sali Berisha. Në një status botuar në faqen e tij Berisha shkruan: :”Xhixha, perveç Ermalit, mik per koke

Genc Ruli dorëhiqet nga nënkryetar i Komisionit të Veprimtarive Prodhuese

Genc Ruli, ish- ministër i Ekonomisë dhe Bujqësisë në dy mandatet e fundit të qeverisë Berisha ka dhënë dorëheqje nga detyra e tij si nënkryetar i Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese.

Genc Merepeza emërohet zv.drejtor i Përgjithshëm për kufirin e migracionin

Të tjera lëvizje në Policinë e Shtetit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Didi, ka komanduar gjatë ditës së sotme në detyrën e Zv/drejtorit të Përgjithshëm për kufirin

Ruli: Programi qeverisës, një manifest

Deputeti i PD-së, Genc Ruli, e cilësoi programin qeverisës një manifest, pasi sipas tij, ai mohon çdo arritje. “Vetëm për programin e 100 ditëve të para duhen 2 miliradë euro

Pollo: Opozita numëron kryeministrat në hije

Genc Pollo, ministri i Teknologjisë dhe Inovacionit, nga Berati deklaroi se mazhoranca po ndërmerr çdo ditë investime të shumta që po ndryshojnë jetesën e njerëzve, ‘opozita numëron kryeministrat në hije”,

Gjyqi, Balla humbet përballë Pollos

Gjykata e Tiranës ka shpallur fajtor deputetin e PS-së, Taulant Balla, paditur nga ministri i Teknologjisë dhe i Inovacionit, Genc Pollo. Në vendimin e sotëm, gjykata e ka dënuar atë