Tag "Gena"

Gena i propozon martesë Genta Ismajlit (Video)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka qenë në një spektakël me Genën, ndërsa është publikuar një video që ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Aty duket se të dy janë

Zbulohet e dashura malazeze e Genës (Foto)

Njëri nga këngëtarët më të mirë në muzikën argëtuese padyshim që është edhe ai nga Shqipëria, Gena.Autori i hiteve si ‘Ti je jeta ime’ apo ‘Më foli’, është duke kënduar

Soni dhe Gena publikojnë klipin e ri

Këngëtarja Soni Malaj publikoi klipin e ri të realizuar në bashkëpunim me Genën. “Ti, jeta” kështu është titulli i këngës më të re . Këtë bashkëpunim artistja e ka bërë

Soni Malaj, një këngë të re me Genën dhe Rozana Radin

Janë bashkuar në studio muzikore dhe tashmë kanë gati një projekt të ri. Gena dhe Soni Malaj duket se janë në hapat e fundit të realizimit të një dueti, një

Gena plaçkitet në Prishtinë

Këngëtari i njohur i muzikës pop-folk, Gena, ka qenë pre e një vjedhjeje në Prishtinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në lagjen Dardania, në rrugën Bill Clinton, ku Genës i

Nora e Gena publikojnë klipin

Nora Istrefi dhe Gena kanë bashkëpunuar së bashku për të sjellë një klip të ri. Këtë duet ata e kanë prezantuar në mbrëmjen festive të “Videofestit muzikor 2013”. Gena dhe

Flori e Gena, së shpejti me një duet “hit”

Këngëtarët, Gena dhe Flori Mumajesi, kanë dy muaj që po punojnë për të realizuar bashkë një duet. Regjistrimi i këngës tashmë ka përfunduar, mirëpo pritet realizimi i klipit për t’u