Tag "gazmend collaku"

Emiljano Shullazi dyshohet se mori peng Gazmend Çollakun, prokuroria i kërkon gjak për ADN

Prokurorët që po hetojnë vrasjen e Gazmend Çollakut dyshojnë se Emiljano Shullazi është një nga ekzekutorët. Shullazit i është kërkuar një kampion gjaku për t’u analizuar. Ekspertët mjeko-ligjorë do të

Shpërthen bombola në pallatin e Gazmend Çollakut që u vra para pak kohësh

Një apartament u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm, në Durrës. Ngjarja ndodhi në lagjen numër 5 të qytetit. Mësohet se shkak për zjarrin është bërë shpërthimi i një bombole

Ja dëshmia e Denis Shtrazës, i dyshuar për vrasjen e Gazmend Çollakut

Policia ka zbardhur dëshminë e Denis Shtrazës, i arrestuar si i dyshuari kryesor për vrasjen e Gazmend Çollakut. Ai nuk e ka pranuar që të ketë gisht në vrasjen e

Vrasësi i Gazmend Çollakut shoku i Emiljano Shullazit

Emri i Emilajno Sullazit sërish në skenë në rastet e vrasjeve. Personi i arrestuar si një nga autorët e pengmarrjes dhe vrasjes së Gazmend Çollakut, u kap në kohën që

Policia: Vrasësi i Gazmend Çollakut u arrestua në Rinas, po ikte nga Shqipëria

Personi i arrestuar si një nga autorët e pengmarrjes dhe vrasjes së Gazmend Çollakut, u kap në kohën që po tentonte të largohej nga Shqipëria. Sipas policisë, “i akuzuari Denis

Vrasja e Gazmend Çollakut, arrestohet një person, dyshohet si vrasësi

Policia e Durrësit ka ndaluar një person që dyshohet se mund të jetë vrasësi i Gazmend Çollakut, rrëmbyer në mes të Durrësit dhe më pas ekzekutuar. Sipas të dhënave të

Kjo është jeta luksoze që bënte Gazmend Çollaku (Foto)

Jeta e Gazmend Çollaku, i cili u rrëmbye pak ditë më parë në Durrës dhe më pas u ekzekutua në mënyrë mafioze, karakterizohej nga një jetë luksoze me makinat, skafet

Nëna e Gazmend Çollakut: Nuk e di pse ma vranë djalin, ai nuk merrej me drogë

“Djali im i vetëm nuk ishte kriminel. Ai nuk merrej me trafik droge”. Kështu thotë nëna e Gazmend Çollakut, i cili u rrëmbye mbrëmjen e së mërkurës, ndërsa mëngjesin e

Gazmend Çollaku u mor peng dhe u vra nga miqtë e Saimir Tahirit

Gazmend Çollaku që u mor peng një natë më parë dhe u gjet i vdekur sot në mengjes, është ekzekutuar nga miqtë e Saimir Tahirit. Kjo ka qënë akuza e

Çollaku u lidh me zinxhir dhe u qëllua mbrapa koke, Ja detajet e vrasjes

Policia e Durrësit ka zbardhur të tjera detaje në lidhje me vrasjen e Gazmend Çollakut i cili u gjet i pajetë buzë rruge në fshatin Murqin të Krujës. Ai është