Tag "gazetaren"

Rrahën dhe grabitën gazetaren italiane, arrestohet shqiptari

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, pa leje qëndrimi në Itali, akuzuar si një nga grabitësit dhe dhunuesit e gazetares italiane të “La Stampa” Emma Camagna. Mediat italiane raportojnë se

Përndiqte gazetaren Jonida Shehu, arrestohet nga policia

Policia e Tiranës ka vënë në pranga ditën e shtunë një 33 vjeçar, pasi akuzohej për përndjekjen e gazetares Jonida Shehu për dy vite radhazi. Saimir Qefalia është vënë në