Tag "gazetarei"

Pas akuzave për dhunë ndaj gazetarit Ilnica, arrestohet presidenti i Kastriotit

Policia e Tiranës ka vënë në pranga presidentin e ekipit të futbollit, Kastrioti. Mbrëmë në Tiranë ai ka ushtruar dhunë ndaj gazetarit sportiv Eduard Ilnica për shkak të një artikulli

Siri, lirohet gazetari italian Quirico

Gazetari i të përditshmes së njohur italiane “La Stampa”, Domenico Quirico, i cili u rrëmbye pesë muaj më parë në Siri, është liruar më në fund dhe mbrëmjen e djeshme