Tag "Gazeta Tema"

Mero Baze akuzon Edi Ramën për Gregorin. Ja se kush e ka zbuluar.

Pak ditë më parë, në emisionin Dritare të Rudina Xhungës Edi Rama na e shfaqi veten si viktimë e një “megakonspiracioni” ku çdo e zezë e kësaj bote, çdo fantazi

Ambasadori Withers: Mero Baze mori 500 mijë euro nga Beso i Tajvanit

Në kabllogramën e dërguar në kohën kur John Withers ishte ambasadori i SHBA   në Tiranë, ai shkruan se  Mero Baze, shumë i afërt me kryeministrin e asaj kohe, është

Mero dhe parkingu nëntokësorë tek Parku Rinia. Nga Ajet RAMA

Një histori e vjetër e shkruar keq nga “i dyshuari i përhershëm” Mero Baze për sponsorizuesin e tij Besnik Sula   Vendimi më i fundit i Këshillit Bashkiak të Tiranës