Tag "Gaz paja"

Pasioni ‘i çmendur’ i Gaz Pajës (Foto)

Aktori Gazmend Paja, përveçse se pasionit dhe talentit të tij në fushën e artit, pikërisht atë të aktrimit, na zbulon nëpërmjet kësaj fotoje një tjetër pasion. Ai është i apasionuar

Foto/ Gaz Paja dhe Pandeli Majko ironizojnë Ramën dhe Erdoganin

Pak ditë më parë u publikua një video ku shfaqej Presdienti i Turqisë Erdogan teksa udhëntonte me makinë ndërsa pasagjer të tij kishte kryeministrin Rama. Pikërisht kësaj video i është