Tag "Gatim"

Dhuntia e fshehtë e Anxhela Peristerit (Foto)

Njihet si nga këngëtaret më të mira të muzikës live, por duket se Anxhela Peristeri ka një talent të fshehur. Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku tregon gatimin

Dhuntia e fshehtë e Anxhela Peristerit (Foto)

Njihet si nga këngëtaret më të mira të muzikës live, por duket se Anxhela Peristeri ka një talent të fshehur. Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku tregon gatimin

Në kuzhinë me Orinda Hutën

Pakkush e di që Orinda Huta, përveç këngës ka edhe një pasion tjetër të pazbuluar. Këngëtarja bionde me sy të shkruar, ‘vdes’ që të kalojë kohë në këndin e gatimit.

Skandal me vajin për gatim. Shishet mbushen deri 20 % më pak

Civitas.al ka matur në treg sasinë e vajit për gatim dhe, siç pritej, në shumë raste sasia ka dalë e mangët. Kjo mangësi i kalon tolerancat që pranon ligji. Bëhet

Messi humbet bastin dhe gatuan (video)

Messi, i ka habitur të gjithë me aftësitë e tij, jo në fushë, por në kuzhinë. Sulmuesi i Barcelonës, si një shef i vërtetë, di të përgatisë dhe këtë e

“E pashpresë në gatim”, Victoria me kuzhinier personal

Me katër fëmijë për t’u kujdesur, me një biznes ndërkombëtar për të drejtuar dhe me një jetë prej modeleje në qendër të vëmendjes, të gjithë njerëzit ngrenë pyetjen po si

Kinë, përgatitet një pjatë rekord

Një grup kuzhinierësh kinezë kanë marrë mundimin të përgatisin së bashku një pjatë gjigante me gatimin tradicional korean të quajtur Bibimbap. Ky gatim është bërë me rastin e Festivalit të