Tag "garon"

Pushime të nxehta për Floriana Garon, hidhet nga 4 100 m lartësi

Modelja dhe prezantuesja e njohur Floriana Garo ka postuar në Facebook një foto ku josh me format e saj teksa qëndron shtrirë në pishinë gjatë pushimeve në Turqi. Floriana ka

Një shqiptare garon për deputete në PE

Garës së 25 majit për zgjedhjet e Parlamentit Europian i është bashkuar edhe 27-vjeçarja shqiptare nga Gjirokastra, Arba Kokalari. Ajo është në listë nga partia Partia Moderate që qeveris Suedinë.