Tag "garniture"

Patozi: PD po përdoret si kërcënim garniture por jo për pushtet

Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi ka komentuar situatën dhe pazaret politike aktuale. Sipas Patozit, prishja e koalicionit mes PS dhe LSI nuk është aq e thjeshtë për faktin se