Tag "Gareth Bale"

Bale mund të ishte i Barcelonës

Gareth Bale mund të ishte sot në fushë përkrah Lionel Messit dhe yjeve të tjerë të Barcelonës, nëse nuk do të kishte patur kundërshtim nga agjenti i tij. Nuk bëhet

Gareth Bale, fqinji i parë i Ronaldos

Lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit, Gareth Bale, së shpejti do të vendoset në shtëpinë e tij të re në Madrid të Spanjës. Uellsiani ka marrë me qira

“Çmendet Totenham”, pagë rekord për Bale

Çmenden “Gjelat” e Londrës, të cilët do t’i japin 45 milionë euro në 5 vjet yllit të skuadrës, Gareth Bale. Totenham është i sigurt se mund ta mbajë kampionin uellsian