Tag "gardh"

Protestuesit rrethojnë me gardhin e Liqenit Bashkinë, përplasen me policinë (Foto)

Protestuesit dhe përfaqësuesit e PD-së u rikthyen sërish pasi shkulën gardhin tek Liqeni dhe e vendosën atë para Bashkisë së Tiranës në mënyrë simbolike. “Veliaj do të shkatërrojë parkun e

Maqedonia po mendon një gardh kufitar për të ndalur emigrantët

Maqedonia është duke shqyrtuar mundësinë për ndërtimin e një gardhi kufitar, të ngjashëm me atë të ndërtuar në Hungari, për të ndalur emigrantët. Kështu deklaroi ministri i Jashtëm Nikolla Popovski,