Tag "garcia"

Totti i uron ditëlindjen Garcias në frengjisht

Me një miksim të frengjishtes dhe dialektit roman edhe kapiteni i Romës, Francesco Totti, ka dashur të urojë teknikun e tij Rudi Garcia që feston sot 50-vjetorin e lindjes. “Shumë

Garcia: Ndaj Milanit luajtëm për fitore

Juventusi vazhdon arratisjen falë barazimit të fundit të Romës në San Siro me Milanin. 5 pikë përpara ndodhen aktualisht bardhezinjtë, që shikojnë prapa e buzëqeshin, të sigurtë që do ta