Tag "Garazh"

Tritol në mes të ditës në Kombinat, shpërthen makina në garazh

Një shpërthim tritoli ka ndodhur paraditen e sotme në garazh në zonën e Kombinatit në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rrugën “Llambi Bonata” në objektin në pronësi të shtetasit me inicialet

Rikthehet tritoli, shpërthim i fuqishëm në një garazh te “Rruga e Kavajës”

Tronditet sërish Tirana nga shpërthimet e tritolit. Një tjetër shpërthim është shënuar në orët e para të ditës së sotme. Një automjet ka shpërthyer brenda garazhit të një pallati. Ngjarja

Kërcënohet kreu i OSHEE-së, Ardian Çela. I djegin makinën në garazh

Është djegur në Durrës automjeti i administratorit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE). Ngjarja ndodhi pak pas mesnatës, në lagjen nr.1 të Durrësit, në garazhin e pallatit ku

Plagoset me thikë gjyqtari Gjermenji, në spital thotë se u vra në garazh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Gjyqtari Artan Gjermeni, është plagosur me thikë. Ai po merr mjekim në Qendrën Spitalore të Traumës, ndërsa nuk dihet

“Je spiuni i policisë, do të vrasim”, kërcënohet me jetë një i ri në Devoll

Policia e Korçës ka gjetur një sasi tritoli dhe një zarf me fjalë kërcënuese në garazhin e një 29-vjeçari në qytetin juglindor. “Ti je një spiun i policisë dhe tregon

Argjentinë, vajza mbahej në garazh prej 9 vjetësh

Një vajzë 15-vjeçare është liruar , pasi prej 9 vjetësh qëndronte e detyruar në garazhin e banesës nga çifti që e kishte birësuar atë. Policia ka bërë të ditur se

SHBA, avioni përplaset në garazhin e shtëpisëSHBA, avioni përplaset në garazhin e shtëpisë

Një shtetas amerikan ka vdekur dhe një tjetër ka marrë dëmtime të rënda nga përplasja e një avioni të vogël në derën hyrëse të garazhit të një shtëpie në Uashington.