Tag "garancia"

Peleshi, Xhaferi: Integrimi europian, garancia më e mirë për prosperitetin e dy vendeve

kryeministri, Niko Peleshi, priti sot në një takim homologun e tij maqedonas, Musa Xhaferi. Të dy zëvendës.kryeministrat biseduan për marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Maqedonisë duke theksuar nevojën për thellimin e