Tag "gani"

Gani Geci lirohet nga paraburgimi. Në arrest shtëpiak

Me kerkese te Prokurorise, ish deputeti i Kosoves Gani Geci eshte liruar nga paraburgimi. Tashme ai ndodhet ne arrest shtepiak. Vendimi per lirimin e tij eshte marre nga nje gjyqtar

Bleona: Jam ndarë nga Gani, ai do jetë gjithmonë familja ime

Bleona Qereti, këngëtarja e suksesshme shqiptare që po tenton suksesin edhe në Amerikë, në një komunikim të fundit me “Bluetooth”, veç planeve për këngë të reja dhe një projekti të