Tag "gangster"

Rama cakton ministren e Kulturës Kumbaro, avokate të drejtorit gangster të Teatrit

Nga Sali Berisha Te dashur miq, me porosi te prere te Edi Rames, Ministrja e Kultures, Kumbaro deklaroi sot ne parlament se gazetari i ABC News, Eni Shehu, grushtat dhe

Këta nuk janë qeveritarë po gangsterë të vertetë/ Nga Sali Berisha

Foto tregon karriket bosh te perfaqesuesve te Shqiperise ne momentin e votimit te marreveshjes historike ne Samitin boteror per Klimien te organizuar nga OKB ne Paris. Qeveritaret shqiptar qe shkuan

Masakra në Laç, AK: Kuvendi i mbushur me gangsterë

Aleanca Kuq e Zi ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur mesnatën e kaluar në qytetin e Laçit. Në një deklaratë për mediat, AK shprehet se Kuvendi është i mbushur me