Tag "Gangsta"

“Gangsta Love” , Çiljeta dhe Noizy vijnë me skena të nxehta (Video)

Vetëm një ditë pas lansimit të videoklipit më të ri “Gangsta Love” të Noizyt me Çiljetën i cili është i gjatë afro 12 minuta dhe është duke u punuar për

Çiljeta dhe Noizy sjellin “G Love”

Çiljeta Xhilaga dhe reperi Noizy sapo kanë paralajmëruar hedhjen në treg të videoklipit të tyre më të ri të këngës që titullohet “Gansta Love” (G Love). Noizy pas bashkëpunimeve me