Tag "ganeze?"

Skandal tek kombëtarja ganeze

Kevin-Prince Boateng dhe Sulejman Muntari janë përjashtuar nga grumbullimi i Ganës disa orë para ndeshjes së fundit në grup që afrikanët do të luajnë ndaj Portugalisë. Muntari akuzohet se ka

Ronaldo, viktimë e magjistares ganeze?!

Derisa e gjithë Portugalia është nën ankth për të kuptuar nëse Cristiano Ronaldo, do të shërohet në kohë për të konkurruar në Kupën e Botës “Brasile 2014″, në një pjesë