Tag "ganaj"

“Gaçaj na rrahu me shkop bejsbolli. U betuam ta vrisnim”

Sael Sulaj, 20 vjeç dhe Vasiel Çavo, 23 vjeç, ishin betuar se do e vrisnin Elvis Gaçajn, pasi ky i fundit i kishte dhunuar. Policia arrestoi dy të rinjtë një

Kryeinspektori Ganaj: Prokurorët e fëlliqur po i vënë kazmën vendit

Me tone të ashpra dhe akuza te rënda kryeinspektori i deklarimit dhe kontrollit te pasurisë Shkëlqim Ganaj, i është drejtuar prokurorëve të vendit. Gjatë raportimit të tij në Komisionin e

Diskutohet buxheti për ILDKP, Ganaj kerkon ndihmës inspektorë

Komisioni i Ligjeve ka diskutuar ditën e sotme buxhetin e vitit 2015 për ILDKP. Kreu i Inspektoriatit të Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave, Shkëlqim

Ganaj dhe Naço akuza KLD-së tek ‘Ligjet’: Nuk ndëshkoi gjyqtarët

Në dëgjesën për progres raportin e KE, në Komisionin e Ligjeve, Inspektori i Përgjithshëm i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive, Shkëlqim Ganaj sulmoi Këshillin e Lartë të Drejtësi si institucionin

Rama, dy orë takim me Ganajn, merr porosi: Sulm kundër gjyqtarëve

Rama ka thërritur dje në një takim kreun e Inspektoriatit të Deklarimit të Pasurive, Ganaj. Ganaj është paraqitur në Kryeministri sipas urdhërit që kishte dhënë Rama dhe ka dalë nga