Tag "gallate"

Plas gallata në rrjet me rilindjen (foto)

Një foto e Ramës me kandidatin e PS-së në Dibër dhe brekët e Shukriut, kjo është panorama e fushatës zgjedhore të Rilindjes. Në rrjetet sociale po qarkullojnë një sërë fotosh

Plas gallata me Rroshin: Kam ndërruar 4 emra aq sa ka ndërruar edhe Partia

Katër emrat e Ervin Rroshit vijojnë të sjellin batuta dhe ironi nga qytetarët. Kjo foto e postuar në rrjet ka marrë shumë komente nga qytetarët të cilët shkruajnë se Rroshi

Plas gallata në rrjet! Veliaj i tregon fëmijëve se si qytetarët ikin me not në shtëpi

Ka mjaftuar një natë me reshje të dendura shiu dhe Tirana është zgjuar nën pushtetin e shiut. Edhe pse kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj, u shpreh se kanë punuar gjatë

Plas gallata në facebook me Roshin e Kavajës

Pas dorëheqjes nga posti i kryebashkiakut të Kavajës, Elvis Roshi u kthye mbrëmë nga Italia dhe e tërhoqi mbrapsht deklaratën e tij duke thënë se ishte bërë pishman do të

Çfarë ndodh nese bashkohet Shukriu, Klemendi dhe Joleza? Plas gallata. (Foto)

Nuk janë të pakta skandalet e qeverisë Rama. Alkool, drogë dhe seks. Këto tre fjalë përshkruajnë mjaft mirë situatën që po përjeton Shqipëria. Duke u nisur nga këto fakte, në

Obama fjalim me humor për gazetarët e Shtëpisë së Bardhë

Presidenti Barack Obama i argëtoi të pranishmit në mbrëmjen e fundit të tij me korrespondentët e Shtëpisë së Bardhë. Jo vetëm gazetarë, por edhe politikanë, aktorë, këngëtarë e modele ishin

Gallatë në komisariat, të ndaluarit tallin Ramën (Video)

Edhe pse janë të ndaluar dhe po mbahen në dhomat e drejtorisë së policisë së Tiranës, të rinj e PD-së kanë ironizuar të gjithë deputetët e inkriminuar të qeverisë Rama.

Plas gallata në rrjetet sociale me foton e Koços dhe Enver Hoxhës

Pas Kongresit të PS-së kanë plasur gallatat në rrjetet sociale, duke e krahasuar atë me ato të PPSH-së. Rrjetet, përmes kësja fotoje, ironizojnë duke thënë se vetëm Kokëdhima nuk ka

Plas gallata. Gjeni ndryshimin mes pemëve, kapuçit të Ramës dhe flamurit LGBT

Zbukurimet e bashkisë së Tiranës për ditën e Verës kanë bërë që në rrjetet sociale të plasë gallata. Një nga zbukurimet e bashkisë ishte të vishte pemët e bulevardit kryesor

Gallatë më foton e Ramës në rrjetet sociale. Ja me kë e krahasojnë

Një fotografi aspak e këndshme për kryeministrin Edi Rama po qarkullon dhe po bën bujë në rrjetet sociale. Në këtë foto duket se Ramën e krahasojnë me mall me diktatorin

Plas gallata. Shqipëria mbytet, Rama bën rafting

Përmbytjet në të gjithë vendin si pasojë e reshjeve të dëndura të shiut janë komentuar shumë në rrjetet sociale nga qytetarët. Lidhur me situatën kritike, qytetarët kanë postuar këtë foto

Video gallatë. Ja si reagojnë shqiptarët kur shikojnë një vrasje (Video)

Në këtë video do të shikoni se si reagojnë shqiptarët kur shikojnë një skenë krimi. Kanë qënë një grup të rinjsh që kanë kryer një ekperiment për të parë reagimin

Fullani ia fut gjumit në avion. Plas gallata në rrjetet sociale

Ish-guvernatori i akuzuar nga Prokuroria për një sërë shkeljesh që lidhen me paratë e shtetit, ka rënë pre e kamerës së një celulari. ‘Jeta osh qef’ ka postuar fotografinë ku

Fotot e Ramës me Kombëtaren. Gallatë në rrjetet sociale (Foto)

Pasi kryeministri i vendit publikoi fotot e labmit të takimit dhe pritjes me futbollistët e Kombëtares, ka plasur gallata në rrjett sociale. Faqet satirike kan postuar fotot e Ramës duke

“Informaliteti”, plas gallata. Kuponi tatimor në filmin “Koncert në vitin 1936”, (Video)

Aksioni i qeverisë kundër informalitetit dhe arrestimet në kuadër të këtij operacioni kanë bërë që në rrjetet sociale të plasin gallatat. “Çmendina Dublim” ka sjellë në formën e një parodie

Pas deklaratës së drejtoreshës së Tatimeve “çmenden” komentet e publikut

Në një recitim me këmbë e me duar drejtoresha e përgjithshme e Tatimeve, si Qazim Mulleti që shpjegonte “foçizmin” si “hallva me shum shiqer”, na mbushi mendjen se biznesi i

Rama mallkon si kandidati i Permetit, plas gallata në rrjete sociale

Pas mallkimeve që kreu i qeverisë Edi Rama lëshoi për kundërshtarët e tij politik, në rrjetet sociale kanë nisur të tallen dhe të ironizojnë. Në rrjetet sociale po qarkullon një

Fushate apo gallate… nga Fatmir HOXHA

Njoftim nga Edi RAMA: “Gra, ruhuni nga burrat dhe bindini ata qe te mos japin asnje vote per koalicionin e djathe dhe vecanerisht per Partine Demokratike.” Sa frike ke mor

MSH, publikon pyetjet për testin, mjekët bëjnë humor në FB

Dje Ministria e Shëndetësisë ka publikuar në faqen zyrtare online fondin e pyetjeve per testimin e infermiereve. Ne pyetjet e Ministrise se Shendetesise nuk munguan as ato qe mund te

Përmbytet Gjirokastra, gallatë në FB: Ia arritët të bëheni me det

Gjirokastra sot është gdhirë në terr, ka mungesë të energjisë elektrike si dhe me ujin që ka vëshruar nëpër lagje të tëra si në Dunavat, Gërvot, dhe 11 Janari. Nënstacioni

Gallatë me policinë serbe, shkruan gjobat me makinë shtypi (Video)

Një polic i Serbisë është bërë hit në internet. Ai është filmuar teksa ka qenë duke shënuar një gjobë. E veçanta është se polici serb gjobën e ka shënuar me