Tag "Gallatasaraj"

Gallatasaraj-Real, Turqit nuk janë dorëzuar

Skuadra e Gallatasarajit nuk është dorëzuar dhe sot shpreson që të bëjë mrekullinë ndaj Real Madridit. Trajneri Fatih Terim beson se formacioni i tij mund të arrijë të fitojë këtë

Drogba: Nuk do të ndalemi këtuDrogba: Nuk do të ndalemi këtu

Gallatasaraji ka mundur të kualifikohet në çerekfinalet e Ligës së Kampioneve pas fitores 3-2 mbrëmjen e djeshme me Shalke 04. Të udhëhequr nga Drogba e Shnajderi, dy yjet e blera

Terim: Besoj tek përvojaTerim: Besoj tek përvoja

Në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes kundër Shalkes 04 kanë qenë të pranishëm trajneri Fatih Terim dhe sulmuesi Burak Yilmaz. Trajneri Terim shpreson shumë te përvoja e futbollistëve

Gallatasaraj tenton mrekullinë ndaj ShalkesGallatasaraj tenton mrekullinë ndaj Shalkes

Pas barazimit 1-1 të arritur në ndeshjen e parë në Stamboll, sot Shalke 04 e Gallatasaraji do të luajnë atë të kthimit mes tyre, ku të dyja ekipet synojnë një