Tag "gallata"

Plas gallata në rrjet me foton e Ramës me Obamën: Sa të mori ty?! (foto)

Ka mjaftuar një foto e Ramës me presidentin e SHBA-së, Barack Obama që të shpërthejë gallata në rrjet. Pas akuzave se Rama ka dhënë 80.000 dollarë në vitin 2012 për

Kërcet gallata në facebook: Kinezët ngatërrojnë Edi Ramën me bodyguard-in

Vizita e kryeministrit Rama në Pekin nuk ka shpëtuar pa u bërë objekt shakaje në rrjetet sociale. Shkak u bë, veshja sportive e kryeministrit si dhe pamjet filmike teksa zbriste

25 mijë euro premio, nëse eliminohet Reali

Presidenti i Gallatasarajit, Unal Aysal, u ka premtuar futbollistëve nga 25 mijë euro secilit, në rast se e eliminojnë Real Madridin në çerekfinalen e Ligës së Kampioneve. Motivimi është i