Tag "galerise"

Vdekja e minatorit në Bulqizë, arrestohet brigadieri dhe tekniku i galerisë

Dy persona kanë rënë në pranga, në lidhje me ngjarjen e ndodhur dje në një minierë në Bulqizë ku gjeti vdekjen një minator. Burime nga policia lokale bënë me dije

Presidenca i rikthen Galerisë së Arteve 12 vepra arti

12 vepra arti në pikturë dhe skulpturë i janë kthyer Galerisë Kombëtare të Arteve nga institucioni i Presidencës. Në një njoftim për mediat, GKA bën të ditur se veprat i