Tag "galdin"

Galdini: Basha të takohet me Ramën që të dëgjojnë qytetarët, jo njëri-tjetrin

Kryetari i LDE – Partia per Liri, Demokraci dhe Etike Arian Galdini ka shperndare diten e sotme nje deklarate per mediat ku shprehet se :”Pervoja 25 vjecare e dialogut ne