Tag "galaxy S7"

Do të jenë dy versione të “Galaxy S7”

Gjigandi Koreano Jugor “Samsung”, po planifikon të prodhojë rreth 5 milionë telefona galaxy S7, ku raportohet se do të prodhohen dy lloje galaxy S7 me përmasa të ndryshme. Ato do

Zbulohet çmimi i “Galaxy S7”

Aksidentalisht nga një dyqan kinez ka dalë çmimi i telefonit më të ri “Galaxy S7”, të cilin gjiganti Koreano-Jugor do të prezantojë në muajin shkurt. Ky telefon inteligjent do të

Galaxy S7 “kopion” ekranin e iPhone 6S

Duket se për gjigantin Koreano-jugor Samsungu i kanë nisur problemet pasiraportohet se ka “kopjuar” idenë e Apple-it për teknologjinë e ndjeshmërisë së ekranit ndaj presionit, dhe këtë do ta përdorë