Tag "Galaxy Grand Neo"

Samsung lançoi telefonin Galaxy Grand Neo, me ekran 5.01 inç

Telefoni i njohur zyrtarisht me emrin Galaxy Grand Lite, ka qenë listuar në faqen zyrtare të Samsung, bashkë me një listë specifikash dhe një numër fotosh të ndryshme. Samsung lançoi