Tag "Galaxy Ace Style"

Prezantohet telefoni inteligjent Galaxy Ace Style

Kompania Samsung prezantoi zyrtarisht telefonin inteligjent Galaxy Ace Style. Samsung Galaxy Ace Style është një telefon i parametrave mesatare, dhe vjen me një ekran 4 inç WVGA. Ai ka gjithashtu