Tag "gaga"

Lady Gaga i lë pronën 24 mln dollarëshe të atit

Tashmë babai i kengetares se famshme Lady Gaga, do të jetë menaxheri i një pjese të mirë të pasurisë së saj, teksa i referohemi një prone. 28 vjeçarja e cila

Lady Gaga me të brendshme në rrugë (Foto)

Nëse shitja e disqeve muzikore mund të hasë në konkurrencën e Rihannës dhe Miley Cyrus, këngëtarja Lady Gaga di si të bëjë që të flitet për të. Ajo ka tërhequr

Lady Gaga në rrugë pa reçipeta (Foto)

​Lady Gaga e njohur për veshjet- zhveshur të saj, këtë herë ka tërhequr vëmendjen në rrugë. Në përfundim të koncertit të saj të mbajtur në 02 Arena të Londrës, për

Gaga “in black”, pa vend për imagjinatë

Lady Gaga nuk ka lënë aspak vend për imagjinatën, teksa ylli 28-vjeçar i Pop-it ka qenë në klubin e jazz-it “L’Archiduc”, në Belgjikë, natën e së hënës. Ajo ka ekspozuar

Lady Gaga provokon në Dubai

Tashmë nuk na bën më përshtypje zhveshja e saj, e ndërsa Lady Gaga është fotografuar në Dubai e veshur me një fustan ngjyrë floriri transparent. Ajo u fotografua teksa mbërriti

Gaga vjen me stil Indian, s’ka më zhveshje

Lady Gaga ditët e fundit ka çuditur paparacët, ku nga zhveshjet ajo ka zgjedhur të mbulohet. Jo më kot ka marrë vëmëndjen, pasi është shfaqur me një stil indian. Ajo

Gaga po bën pushime në hotelin e preferuar të Monroes

Lady Gaga është parë duke u relaksuar në pishinën e hotelit të famshëm në San Diego “Hotel del Coronado”, ku Marilyn ka realizuar edhe filmat e saj të mëdhenj si

Lady Gaga lë pa fjalë me pamjen e saj

Këngëtarja e njohur Lady Gaga është fotografuar mëngjesin e sotëm në një formë të shkëlqyer duke shkuar për të dhënë një intervistë. Sic bën zakonisht edhe këtë herë krijuesja e

“Vajza e artë” Lady Gaga

Lady Gaga është shfaqur dorë për dore me të dashurin e saj Taylor Kinney në festën e zhvilluar pas ndarjes së çmimeve “Golden Globes”. Këngëtarja 27-vjeçare kishte veshur një fustan

Lady Gaga duet me Britney Spears

Lady Gaga i ka bërë një ofertë Britney Spears-it për të realizuar një duet së bashku dhe mendohet se ky projekt do të realizohet pa problem pasi të dyja yjet

Harper, një fanse e Lady Gagas

Si vajza e një prej këngëtareve më të famshme të botës, Harper Beckham duket se ka trashëguar veshin e muzikës së nënës së saj Victoria. Çifti Beckham ishte i pranishëm,

Lady Gaga u rikthye tek metodat e saj të parapëlqyera

Në këngën e saj të re Lady Gaga “Do What u want” u rikthye tek metodat e saj të parapëlqyera, duke pozuar nudo në videoklipin në të cilin zonat e

Lady Gaga: Nga përvoja ju them të mos përdorni drogë

Lady Gaga, i ka bërë thirrje fansave të saj që të mos shfrytëzojnë narkotikë të rrezikshëm. Krijuesja e hitit “Applause” ka qenë e sinqertë duke pranuar se ka përdorur narkotikë

Gaga-Cyrus-Perry, striptizëm në MTV

Këngëtaret performuan gjatë spektaklit MTV Video Music Awards dhe të treja zgjodhën të dilnin në skenë të veshura sa më pak që ishte e mundur. Lady Gaga dhe Miley Cyrus

Lady Gaga do të sjellë versionin e ri të “Telephone”

Lady Gaga ka konfirmuar se do të lançojë një version të ri të këngës hit, “Telephone”. Kënga “Telephone” në bashkëpunim me Beyoncen, e cila u publikua në vitin 2010, duket

“Applause” hap albumin e Lady Gaga-s

Kënga e parë e albumit “Artpop” do të jetë “Applause”, ka shkruar në Twitter këngëtarja Lady Gaga, duke bashkëngjitur edhe kopertinën. Lady Gaga ka konfirmuar se “Applause” do të lançohet

‘Forbes’: Gaga, ylli më i paguar

Lady Gaga ka kryesuar listën e yjeve që kanë fituar më së shumti gjatë vitit të kaluar. Këngëtarja ka munguar në skenën muzikore dhe botën e argëtimit së fundmi, pas

Lady Gaga do të martohet në verë Lady Gaga do të martohet në verë

Ylli i “Poker Face”-it, Ledi Gaga, kësaj vere do të martohet me të dashurin e saj, aktorin e “Vampire Diares”, Tejlor Kinej. Sipas britanikes “Mirror”, çifti e ka mbajtur të