Tag "gabriel"

Floriana Garo e Bleona Qerreti selfie me Gabriel Garko-n

Aktori italian Gabriel Garko mes Floriana Garos dhe Bleona Qerretit, kaq ka mjaftuar që kjo të quhej “selfia e të gjitha kohërave” për bukuroshet shqiptare. Fotoja është realizuar në eventin

Gabriel Garko, pre e bisturisë? (Foto)

Idhulli i mjaft femrave në mbarë botën, Gabriel Garko, duket se ka rënë pre e bisturisë. Të paktën këto janë dyshimet e para të mediave italiane, e ndërsa nga fotot

Hueyda El Saied bëhet nënë, lind djali Gabriel

Balerina dhe moderatorja Hueyda El Saied ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo është bërë nënë e një djali emri I të cilit është Gabriel. Ka qenë

Ndahet nga jeta shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Shkrimtari i madh kolumbian, Gabriel Garcia Marquez ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare në shtëpinë e tij në Mexico City. Burime të afërta familjare kanë konfirmuar lajmin. Në fillim të