Tag "gabon"

Deputeti kauboj: Rama po gabon rëndë, dikush të ketë guxim ta ndalojë

Deputeti i majtë, njëkohësisht dhe rivali i Edi Ramës në garën për kreun e PS-së, Eduart Ndocaj e akuzon atë se po gabon rëndë jo vetëm në qeverisje, por edhe

Roma gabon në fund të takimit

Roma ka dështuar të marrë pikë të plota përballë CSKA Moskës, përkundër epërsinë qe pati deri në fund të takimit. Giallorossët krijuan epërsi në fund të pjesës së parë, falë

Gabon edhe Policia, lajmëron prindërit se u ka vdekur djali, por…

Policia në një qytet të vogël të Alaskës ka thirrur gabimisht një çift për t’i thënë se djali i tyre ka humbur jetën në një aksident me makinë. Ngjarja ka

Liverpool gabon duke larguar shanset për titull

Liverpool nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 3-3 në transfertën e ndaj Crystal Palace duke ja bërë minimale shpresat për të fituar kampionatin. Liverpool që shpresonte

City nuk gabon, i afrohet titullit në Premierligë

Manchester City ka shënuar fitore të rëndësishme në garë për titullin e kampionit. Skuadra e Manuel Pellegrinit e ka mposhtur Evertonin me rezultat 2:3. Vendasit e kanë nisur më mirë

Arsenal gabon me Swansea-n

Skuadra e Arsene Wenger nuk gjen sërish rrugën e fitores, teksa barazon 2-2 ndaj Swansea-s në Emirates Stadium. Wilfried Bony kaloi në avantazh mysafirët në minutën e 11′, ndërsa Arsenal

Turqia: Në Siri duhet ndërhyrje ushtarake, SHBA po gabon

Kryeministri i Turqisë Recep Tayyip Erdogan tha se dyshon që presidenti sirian Bashar al-Assad do të përmbushi zotimin e tij që të lëri armët kimike nën kontroll ndërkombëtar, duke e