Tag "gabitet"

Korçë, grabitet dhe dhunohet një kambist

Gjate mengjesit te sotme ne qytetin e korces, dy persona kane grabitur nje kambist ndersa ky I fundit ishte duke dale nga banesa e tij. Policia ben me dije se

Vlorë, grabitet dhe dhunohet një çift të moshuarish

Një çift të moshuarish nga fshati Dukat i qytetit të Vlorës është grabitur dhe është dhunuar. Të moshuarit kanë denoncuar rastin dhe kanë njoftuar se ndoshta kanë qenë dy grabitës,