Tag "fyt"

Lidhi nxënësit me litar në fyt, policia ndalon mësuesen në Peshkopi

Policia e Dibrës ka ndaluar mësuesen e shkollës “Selim Alliu” në Peshkopi. Sipas policisë ajo është Emanuela Datja, 27 vjeç. Ndalimi i saj u bë nga forcat policore, pas transmetimit

Biznesi i vogël litarin në fyt. Gjobat herë 10

“Lufta” e qeverisë Rama kundër biznesit të vogël ende nuk ka mbaruar. Nga 12 nëntori, gjobat për bizneset e vogla do të dhjetëfishohen, madje, shkelësit e ligjit rrezikojnë të përfundojnë

Leo Messi i vë duart në fyt kundërshtarit (Video)

Gjatë ndeshjes së vlefshme për turneun veror Gamper mes Barcelonës dhe Romës, u pa një skenë jo e zakonshme me protagonist Leo Messin. Ylli i skuadrës katalanase, në minutën e

Basha: Laku në fyt për shqiptarët me rritjen e çmimit të energjisë

Pas vendimi të ERE për rritjen e çmimit të energjisë dhe rrithen e çmimit të energjisë dhe heqjen e fashës i menjëhershëm ka qënë reagimi i kreut të PD-së Lulzim

Qepa me mjaltë, vërtetohet shkencërisht që shëron infeksionet e fytit

Antibiotiku më i mirë dhe natyral për fytin? Qepa me mjaltë. Dy studentë turq kanë vërtetuar në mënyrë shkencore se përzierja e lëngut të qepës me mjaltin krijojnë një antibiotik