Tag "fyerjeve"

“Besa” reagon ndaj fyerjeve në adresë të deputetëve shqiptarë

Lëvizja politike “Besa” ka reaguar ndaj ofendimit të deputetëve shqiptarë nga zyrtarët maqedonas, duke kërkuar dorëheqjen e Kryetarit të Parlamentit, Trajko Veljanovski dhe ministres së Brendshme, Gordana Jankullovska, pas zbulimit

Halimi: Ramën e fyerjeve banale e njohin të gjithë, s’ka dëshmitarë të rremë që ta shpëtojë

Deputeti i Partise Demokratike Eduart Halimi, ka deklaruar se te gjithe e njohin Edi Ramen sesi flet prapa kraheve te deputeteve te opozites sa here ata marrin fjalen ne foltoren