Tag "fyerje"

Fyerjet ndaj Trump, Rama i sponsorizuar nga qarqe okulte. Nga Edi Paloka

Fjala në Kuvend e kreut të Grupit Parlamentar të PD, Edi Paloka I nderuar z Kryetar Unë e mora fjalën në emër të grupit për të diskutuar lidhur me temat

Pas fyerjes së Ramës reagon Nishani: Tërhiq deklaratën ofenduese

Presidenti i vendit Bujar Nishani ka reaguar sot në lidhje me fyerjet që kryeministri Edi Rama i bëri në lidhje me pritjen e Sekretarit të Shtetit amerikan John Kerry. Në

Beqaj shan deputetën Albina Deda, ja çfarë u tha në seancë

Ndërpritet seanca parlamentare për shkak të fyerjes ndaj deputetës së PD Albina Deda të cilës Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj e quajti “kafshë”. Kjo ka revoltuar deputetët e opozitës të

Po të thuash “politika është kurvë ” zonja Bregu…?

Edhe sikur propozimi për një ligj që do ndëshkojë administratorët e faqeve të internetit që lejojnë komente fyese të vinte prej ndonjë komunisti të vjetër, ish sigurimsi, ish prokurori të

Eurodeputetja dënon fyerjet për lojtarët shqiptarë

Fyerjet e serbëve ndaj futbollistëve shqiptarë në Beograd, më në fund ka marrë kritika prej eurodeputetëve. Zëri i parë është ai i eurodeputetes Maria Arena. Gjatë minisesionit plenar në Parlamentin

Dekorimi i Feçor Shehut, Topalli: Fyerje ndaj viktimave të diktaturës

Dekorimi i ish ministrit të brendshëm komunist nga bashkia e Ballshit, duke e shpallë atë si “Qytetar Nderi”, ka sjellë edhe reagimin e ish kryetares se kuvendit Jozefina Topalli. Përmes

Ja si policia serbe fyeu futbollistët e kombëtares shqiptare

Futbollistët e thanë, e denoncuan faktin se u kontrolluan nga policët serbë sikur të ishin kriminelë. Dhe ja ku vjen edhe fotoja që e dëshmon se si forcat policore serbe

Thaçi: Nuk duhet ta refuzojmë Gjykatën Speciale

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deklaruar se refuzimi i themelimit të Gjykatës Speciale nga Kuvendi do të tregonte se po fshehim pretendimet e raportit të Dick Martit dhe do

Merr fund bashkëpunimi Noizy- Eni

Rigels Jaku, i njohur si Noizy, dhe këngëtarja Eni Koçi u kanë dhënë fund bashkëpunimeve të tyre. Ata janë cilësuar si një çift i këndshëm që shkonin në duet me