Tag "futpll"

“Rilindasi” i Ramës godet të deleguarin e FSHF

Presidenti i ekipit të Bylisit të Ballshit, Besnik Kapllanaj ka dhunuar të deleguarin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Besnik Çela dhe disa futbollistë të Laçit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur