Tag "futoll"

Arbitri i refuzon bluzën yllit të Brazilit, Neymar

Ky arbitër u tregua vërtet i paanshëm. Pas mbarimit të ndeshjes mes Brazilit dhe Perusë, e fituar 3 me 0 nga Brazili, ylli i Barcelonës, Neymar iu afrua arbitrit kolumbian,