Tag "futen"

Pse rrudhen duart kur futen në ujë?

Që të gjithëve u ka ndodhur që të dalin nga uji, ndoshta pasi kanë notuar ose pasi janë relaksuar në dush dhe t’i gjejnë gishtat e duarve apo të këmbëve

Analiza për Sistemin e Drejtësisë , Lu: Disa zyrtarë duhet të futen në burg

Në sistemin e drejtësisë në Shqipëri disa persona duhet të pushohen nga puna për korrupsion dhe disa të tjerë duhet të çohen në burg. Kështu deklaroi ambasadori amerikan Donald Lu,