Tag "futbollistet me te paguar"

Ja kush janë 10 lojtarët më të paguar në botë

Prestigjiozja franceze “France Football” ka publikuar së fundmi listën e 10 futbollistëve më të paguar në botë. Lista është ndërtuar duke u bazuar te paga bruto, bonuset, kontratat publicitare dhe