Tag "futbolli italian"

Futbolli Italian i mbytur në borxhe

Me kërkesë të Federatës Italiane është hartuar një raport që zbulon në mënyrë të detajuar gjendjen financiare në Serinë A dhe shifrat nuk janë aspak premtuese për një të ardhme