Tag "fustanin"

Albana Osmani zgjedh fustanin për dasëm

Ajo njihet për postimet e saj me shaka ku shpeshherë përdor ironi dhe batuta. Albana Osmani ka treguar për fansat e saj një barcaletë teksa e ka shoqëruar me një

Tuna kopjon modelin e fustanit të Florianës

Janë pikërisht këto foto ku duket këngëtarja Altuna Sejdiu dhe në krah të saj misi Floriana Garo me të njëjtin fustan. Kjo paraqitje ka ngjalluar diskutime në rrjetet sociale dhe

Kate Middleton si Monroe, i ngre era fustanin

Dukesha e Cambridge Kate Middleton është përfshirë në një moment të sikletshëm gjatë një vizite bamirësie. 31 vjeçarja e cila katër muaj më parë solli në jetë Princin George, në