Tag "fustani"

Fustani ikonik i Marilyn Monroe nxirret në ankand për 3 milionë dollarë

Fustani ikonik që Marilyn Monroe bëri histori kur këndoi “Happy Birthday Mr. President” nxirret në ankand për 3 milionë dollarë. Performanca e saj në skenë atë mbrëmje të 19 majit

Artistja e la fustanin 2 muaj në det dhe transformimi ishte i habitshëm

Artistja izraelite, Sigalit Landau futi një fustan në ujërat e Detit të Zi dhe e la aty për dy muaj në kuadër të projektit të quajtur “Nusja e Kripës”. Kohët

Artistja e la fustanin 2 muaj në det dhe transformimi ishte i habitshëm

Artistja izraelite, Sigalit Landau futi një fustan në ujërat e Detit të Zi dhe e la aty për dy muaj në kuadër të projektit të quajtur “Nusja e Kripës”. Kohët

Xhemi Shehu ngre fustanin dhe i hipen makinës për në… (Foto)

Moderatorja Xhemi Shehu ka treguar gjithnjë se është një fanse e futbollit, por kur bëhet fjala për Shqipërinë ajo është edhe më shumë. Shehu ka postuar një foto në Instagram

Ja kush dizenjoi fustanin e Zonjës së Parë në “Ballo Presidenciale” (Foto)

Zonja e Parë e vendit, Odeta Nishani, shkëlqeu në mbrëmjen e eventit “Ballo Presidenciale Shqiptare 2015”, që u zhvillua më 18 dhjetor, kushtuar fëmijëve me Sindromën Down. Fustani përrallor i

Hajduti kthen fustanin e Lupitës: Perlat ishin false

Lajmi se aktores së njohur Lupita Nyong’o i është vjedhur fustani që ka veshur në ceremoninë e çmimeve Oscar ka bërë xhiron e botës. Fustani Calvin Klein u gjet më

Ups! Zonjës së Parë i fluturon fustani

Edhe Zonja e Parë e SHBA-ve Michele Obama ka patur një moment prej Marylin Monroje. Ndërsa çifti presidencial hipte në avionin Air Force One, Michelle ka patur një moment të

Del në shitje fustani përrallor i Princeshës Diana

Cilado, që mund të ketë dashur ndonjëherë të dukej apo të vishej si një princeshë, do ta ketë këtë mundësi të martën, kur një prej fustaneve më “përrallore” të Princeshës

Tina Turner, një nuse me fustan të zi

Që legjenda e muzikës botërore Tina Turner u martua në moshën e nderuar 73-vjeçare, ky ishte një lajm që mori dhenë. Urimet i erdhën nga e gjithë bota ndërsa ajo

Indi, shpiket fustani kundër dhunimit

Tre studentë indianë kanë realizuar një shpikje interesante për të cilën shpresojnë se do të mbrojë femrat në vendin e tyre prej sulmuesve seksualë. Kjo shpikje është një fustan kundër