Tag "fustane"

Ja fustanet më të bukura që u veshën në mbrëmjen e çmimeve BAFTA

Mbrëmja e çmimeve BAFTA cilësohet si mbrëmjet më të rëndësishme në kalendarin e programeve televizive, kështu që pritej që pjesëmarrësit të zgjidhnin veshjet më të bukura. Dhe kështu ndodhi në

Këto janë fustanet e nusërisë më të shëmtuara në botë (Foto)

Nuset e reja që janë në prag të martesës, për të zgjedhur fustanin e duhur bëhen me dhimje koke. Por disa nuse nuk preferojnë të qendrojnë tek tradicionalia por të

Kur VIP-at veshin të njëjtin fustan (Foto)

Incidentet në tapetin e kuq janë të përditshme, ku dy dive zgjedhin një fustan, të cilin më pas e zbulojnë se e ka edhe një tjetër. Kështu paparacët zbaviten duke

Afërdita, tur në Evropë

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj është bërë pjesë e një turi evropian për të reklamuar fustanet e bukura të firmës së njohur turke “Tarik Ediz”. Afërdita ka udhëtuar nga