Tag "fustan"

Elvana e Beyonce me fustan të njëjtë, në të njëjtën ditë (Foto)

Ndërkohë që shijojmë fotografitë e Elvanës këto ditë, ajo që na tërhoqi vemendjen ishte rastësia e çuditshme midis saj dhe Beyonces. Në videon dhe fotografinë që këngëtarja ka publikuar, rastësisht,

Zbuloni fustanin nusëror që është veshur nga 11 nuse të ndryshme

Të gjitha nuset shqetësohen kur vjen puna për të zgjedhur fustanin e tyre të dasmës. Abby Kingston, nga Pennsilvania, SHBA, përbën një përjashtim. Ajo e dinte që në fëmijëri se

Eneda Tarifa dështon me fustanin, merr mbi 1100 “dislike”

Skena e Eurovizionit ka një peshë mjaft të madhe. Veshja përbën një rëndësi të madhe ndaj edhe votimi është një pjesë tjetër që nuk mund të shmanget. Mbrëmjen e së

Vajza e presidentit Obama me fustan 45 dollarë

Vajza e madhe e presidentit amerikan, Malia Obama ka treguar se është një adoleshente e thjeshtë që nuk jeton ndryshe nga bashkëmoshataret e saj. Këtë javë, ajo kishte veshur një

Dakota Johnson i zbërthehet fustani në skenë: Të gjithë e keni parë gjoksin tim

Janë mbajtur dje në mbrëmje çmimet “People Choice Aëards”. Pikërisht në këtë event aktorja Dakota Johnson është ngjitur në skenë për të marrë çmimin e saj, si “Aktorja e preferuar

Eva Longoria do të martohet me një fustan të stiluar nga Victoria Beckham

Victoria Beckham duket se është në rrugën e duhur për t’u bërë një stiliste e madhe, pasi shumë shpejt do të jetë stilistja e fustanit të martesës së Eva Longoria-s.

Alessandra Ambrosio një ëngjëll seksi pa të brendshme

Ajo është modelja e famshme e Victoria’s Secret Angel. Por Alessandra Ambrosio tregoi një anë “djallëzore” gjatë InStyle Awards në Los Angeles. 34 vjeçarja kishte zgjedhur të vishte një fustan

Edhe në Oscar ka hajdutë, vidhet fustani me perla

Një vjedhje e ngjashme me ato të personazhit të famshëm të animuar, Arsen Lupen ka ndodhur në Hollywood. Bëhet fjalë për zhdukjen sa hap e mbyll sytë të fustanit me

Provokon Beyonce (Foto)

Këngëtarja Beyonce, njihet jo vetëm për talentin e saj në të kënduar por edhe për trupin esaj të bukur e fortam joshëse. E ndërgjegjshme për këtë, Beyonce nuk lë rast

“Hollywood Film Awards”, kujdes fustanin Kristen

Probleme me fustanin per aktoren Kirsten Stewart. Aktorja ka marre pjese ne “Hollywood Film Awards”, ku pervese eshte perballur me ish te dashurin e saj Robert pattinson, ka patur problem

Elisa Spiropali shfaq shtatzëninë me fustanin e nusërisë

Të ftuarit në dasmën e Elisa Spiropalit, janë shprehur se Elisa dhe Salarjani, mund të jenë në në pritje të fëmijës së tyre të parë. Siç duket edhe në fotografi,

Victoria tregon fustanin e takimit të parë me David

Sigurisht që ishte nje takim që ndryshoi jetën e saj. Dhe Victoria Beckham u ka treguar fansave të saj një detaj interesant përsa i përket takimit të parë me burrin

Befason Kim Kardashian, mbulohet e tëra

Ajo është e njohur për të zbuluar çdo pëllëmbë të trupit të saj të famshëm. I pëlqen t’i shfaqë ato kudo. Por diçka duket se ka ndryshuar në shfajqen e

Rihanna nuk i lë vend imagjinatës, i tregon të gjitha

Ajo ka marrë çmimin si Fashion Icon në Council of Fashion Designers of America Awards, dhe këtë të hënë Rihanna ka treguar atë që kohët e fundit di të bëjë

Sharon Stone nuk njeh moshë

Shumë yje kanë qenë të pranishëm Festivalin e Filmit në Kanë. Aktorë, regjisorë, njerëz të spektaklit dhe të botës së modës kanë marrë pjesë në premiera dhe në prezantimin e

Eva Longoria si Kim Kardashian

Nëse e bën Kim Kardashian, përse Eva Longoria nuk mund ta bëjë? Këtë mund të ketë menduar aktorja 39-vjeçare Eva Longoria kur u paraqit në Global Gift Gala, këtë të

Gazetari ukrainas fut kokën poshtë fustanit të aktores

Ngjarjet e tapetit të kuq me Vitali Sediuk kanë shqerësuar dhe njëherë yjet. Gazetari ukrainas, i cili edhe në të shkuarën ka tentuar të puthë Will Smith, ose kur kapi

Kur Gisele Bundchen luan me fustanin

Gisele Bundchen që njihet si femra me trupin më të mirë në botë, zbuloi këmbët e saj pavarësisht fustanit të saj të gjatë, në natën e Rainforest Alliance Gala në

Disa gabime që bëni kur zgjidhni fustanin e nusërisë

Është bërë një kërkim mbi gabimet më të rëndësishme të cilat i bëjnë nuset të ndihen në ankth me veshjen e tyre. Blerja e fustanit të nusërisë është një nga

Jennifer Lopez, e mrekullueshme me të kuqe

Dihet, ajo është një ndër personazhet VIP që kujdeset shumë për shfaqjet dhe daljet e saj në skenë. Përherë ka diçka për të komentuar përsa i takon veshjeve por edhe

Festa, vishuni me të kuqe si të famshmet (Foto)

Të gjithë e dimë, e kuqja është ngjyra e festave, ndaj askush as të famshmet e Hollywood, nuk kanë aspak dëshirë të heqin dorë prej kësaj ngjyre. Për këtë arsye,

Kim Kardashian vjen çdo ditë e më shumë në formë

Kim Kardashian është rikthyer më seksi se kurrë, ajo ka gjithçka që mund të ëndërrojnë një grua, është super e pasur dhe një femër në karrierë, një të fejuar superstar,

Fustani i çuditshëm i Rita Orës

Gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve të MTV Video Music Awards, nuk kishte si të mungonte edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora. Ajo është shfaqur me një fustan tejet

Ky fustan është vetëm për ata që duan librat

Është me të vërtetë një fustan unik dhe e ka veshur aktorja kanadeze Jodi Philips. Është uinik sepse është krijuar i gjithi me fletët e një fjalori të vjetër. Fustani

Elvana Gjata dizenjon vetë fustanet e saj

Këngëtarja Elvana Gjata ishte pjesë e “Videofestit Muzikor 2013”, ku u nderua me dy çmime. Ajo i la të gjithë pa fjalë me pamjen e saj të jashtëzakonshme. Të gjithë

Robin Williams tallet me Kim Kardashian

Robin Williams është tallur me veshjen e Kim Kardashian-it në mbrëmjen gala të “Met Ball”-it. Aktori i komedive ka shkruar në “Twitter” se një fustan i tillë i shkonte më

Shoqëruesi i shkel fustanin Angelina-s

Angelina Jolie ka qenë e pranishme në një darkë në Nju Jork. Aktorja është shfaqur me një fustan të gjatë deri në fund të këmbëve. Një fustën i ngjashëm me

Rita Ora shkëlqen në Las Vegas

Rita Ora është dukur “Hot Right Now”, ndërsa po shijonte jetën e natës. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova gjendet në Las Vegas e shoqëruar nga motra e saj, Elena, dhe