Tag "fushates"

Kujt ia ka kopjuar posterin e fushatës Grida Duma?

Ditë më parë publikuam një lajm ku shkruhej për ngjashmërinë e posterit të fushatës elektorale të kandidatit të Partisë Socialiste për Tiranën, Erion Veliaj me atë të kandidates për presidente

Nxitje për mësimin e programimit, edhe shqiptarët pjesë e fushatës “The Hour of Code”

Lëvizja globale “The Hour of Code” ka nisur anembanë botës një fushatë nëpërmjet të cilës synon të përthithë qindra miliona të interesuar , me qëllimin primar të nxënies së lëndës

Maqedoni, orët e fundit të fushatës së zgjedhjeve të 27 prillit

Partitë politike gjatë më pak se 48 orëve të fundit do të mbajnë tubimet e fundit elektorale për zgjedhjet parlamentare dhe ato presidenciale të 27 prillit. Qendrat kryesore sot dhe

Bode: Rama në panik, alarm të rremë për ekonominë

Ish-ministri i Financave, Ridvan Bode reagoi pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, në lidhje me situatën ekonomike të vendit. Sipas Bodes, këto alarme të rreme janë provë e panikut që