Tag "fush kruje"

Rrufeja godet nënstacionin elektrik ‏në Fushëkrujë,shumë zona pa energji

Shumë zona në Fushkrujë kanë mbetur pa energji elektrike pasi një rrufe e fuqishme që ka goditur nënstacionin elektrik të Fushkrujës që ndodhet në fshatin Zallë. Shkak për këtë është

Ja kush është vënësi e tritolit në dyqanin e kompjuterëve në Fushë Krujë

Në Fushë Krujë është bërë e modës që çdo ditë ka një lajm për shpërthim tritoli, madje aq të shpeshta janë tronditjet nga lëndët eksplozive sa edhe mediat nuk po

Video: FNSH duke pirë raki në qendër të Fush Krujës

Siç kemi njoftuar mbrëmë u hodh në erë billbordi i kandidatit të PD-së për kryetar bashkie në Fush Krujë dhe u dëmtuan një makinë dhe një lokal aty. Por edhe

Fushë- Krujë. Eksploziv makinës së një biznesmeni

Makina e një biznesmeni nga Fusha Kruja ka shpërthyer mbrëmjen e sotme nga një sasi eksplozivi që i ishte vendosur. Fatmirësisht, i zoti i saj, Edmond Kadiu, nuk ndodhej brenda