Tag "Furth"

Tifozët e Furthit dalin kundër MavrajtTifozët e Furthit dalin kundër Mavrajt

Deklarata e kapitenit të Gruther Furthit, Mërgim Mavraj, e dhënë pas përfundimit të takimit kundër Hofenheimit në fundjavën e kaluar, nuk është pritur mirë nga tifozët e skuadrës. “Ne jemi

Mavraj kundër tifozëve të Gruther FurthMavraj kundër tifozëve të Gruther Furth

Humbjet gjithmonë shkaktojnë dhembje, sidomos në të ashtuquajturat finale të sezonit. Dueli i ditës së shtunë ndërmjet Gruther Furthit dhe Hofenheimit ishte një finale për të dyja skuadrat, ku vendasit