Tag "furgoni"

Furgoni përplas motorin, në gjendje të rëndë shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Pogradec. Burime nga policia thanë se në rrugën e Volorekës një motor pa targa është përplasur nga një mjet furgon

Tjetër sulm terrorist në Londër, furgoni hyn mes këmbësorëve, 6 të vdekur 48 të plagosur

Të paktën 6 persona u vranë në disa sulme terroriste në Londër, në orët e vona të mbrëmjes. Tre persona hynë me një furgon mes këmbësorëve në London Bridge duke

Bie furgoni në humnerë, dy persona të plagosur

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Një furgon pasagjerësh ka rënë në një humnerë në fshatin Brataj, të qytetit bregdetar. Policia ka shkuar në vendngjarje, duke bërë të

Durrës, furgoni përplaset me makinën, bllokohet trafiku

Një aksident automobilistik është regjistruar mesditën e kësaj të diele në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Shkozetit. Një mjet tip “Benz” është përplasur me një furgon dhe ky i fundit

Aksident në Diber, një furgon me pasagjerë ka rënë në liqenin e Shkopetit

Një aksident rrugor është shënuar në aksin Tiranë-Peshkopi. Sipas të dhënave të para, një furgon me pasagjerë dyshohet se ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ujërat e liqen.

Nxënës dhe në bagazhin e furgonit, arrestohet 38-vjeçari

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një shofer furgoni, i cili transportonte nxënës shkolle jashtë kapaciteteve të lejuara, madje, duke i futur dhe në bagazhin e mjetit. Burime zyrtare

Aksident në Tiranë, furgoni përmbyset në rrugë

Një furgon pasagjerësh është përmbysur gjatë orëve të vona të së martës në kryeqytet, pranë ish-restorant “Durrësit” në Unazë. Mësohet se fatmirësisht në momentin e aksidentit në furgon nuk kishte

Pukë, aksidentohet furgoni me pasagjerë, shkak ngrica në rrugë

Si pasojë e reshjeve të dëborës dhe ngricës në rrugë, një furgon me pasagjerë ka dalë nga rruga mëngjesin e sotëm në aksin Pukë-Shkodër. Si pasojë e këtij aksidenti janë

Qëllohet me automatik furgoni i nxënësve në Borsh

Një furgon që transportonte nxënës u qëllua mengjesin e sotëm me breshri automatiku. Ngjarja u shënua rreth orës 07: 30 në fshatin Borsh të Sarandës. Në momentin e ngjarjes në

Librazhd, grabitet shoferi i një furgoni

Policia e Librazhdit ka bërë me dije grabitjen e një shoferi furgoni nga dy persona ende të pa identifikuar. Sipas policisë, autorët e grabitjes ndaluan shoferin, e dhunuan fizikisht dhe

Tiranë, furgoni aksidenton rëndë një vajzë

Një vajzë ka mbetur e plagosur mbrëmjen e sotme në një aksident automobilistik në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pranë Zogut të Zi. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije

Berat, si punojnë frenat, furgoni aksidenton 16-vjeçaren

Një 16-vjeçare është aksidentuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Beratit. Ngjarja ka ndodhur teksa e reja ishte duke pritur autobusin. Burime nga policia bëjnë me dije se 16-vjeçarja D.B

Gjirokastër, bllokohet furgoni me 500 kg marjiuanë dhe dy kallashnikov

Bllokohet një furgon me 500 kilogramë majinuanë. Në kuadër të operacionit, anti drogë i koduar “Përiferia”, u bë e mundur sekuestrimi i 10 thasëve të plasmanit me boçë marijuana dhe

Sërish eksploziv në Fushë Krujë, shpërthen furgoni në mes të qytetit

Një tjetër shpërthim trondit qytetin e Fushë Krujës. Gati dy orës pas mesnatës së 21 prillit 2014 persona ende të paidentifikuar kanë shpërthyer me eksploziv një furgon i cili përdorej

Aksident në Tiranë-Durrës, furgoni përmbyset në rrugë, 2 të lënduar

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme në kilometrin e 12 të autostradës Tiranë-Durrës. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se

Kukës, furgoni i tragjedisë me defekt, mekaniku: Balestra e mbrapse e thyer

Megjithëse kanë kaluar 48 orë nga aksidenti tragjik, ku mbetën të vdekur 6 persona dhe u plagosën 7 të tjerë, Policia e Qarkut të Kukësit ende nuk ka dalë me

Autobusi i Unazës përplaset me furgonin, shoferi në gjende të dehur

Një autobus i linjës së Unazës është aksidentuar mëngjesin e sotëm në zonën e Brrylit. Mësohet se autobusi është përplasur me një furgon. Sipas policisë së mbërritur në vendngjarje, bëhet

Tiranë, furgoni përfundon në kanal. Shoferi i bllokuar brenda mjetit

Një furgon ka dalë nga rruga mbrëmjen e sotme, duke përfunduar në një kanal anës rrugës, në afërsi të fshatit Fushë Mzez në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të ditur

Shkodër, digjet furgoni i Shtëpisë së Fëmijës

Një furgon i Shtëpisë së Fëmijës në Shkodër ka marrë flakë ditën e sotme. Ngjarja ndodhi në ambientet pranë godinës së Shtëpisë së Fëmijës, ku prej disa kohësh mjeti qëndronte

Tiranë, një kalimtare përplaset nga furgoni

Një furgon ka përplasur një kalimtare pranë Ministrisë së Jashtme në Tiranë. Nga dëshmitarët mësohet se, drejtuesi i furgonit e ka shoqëruar vetë për në spital kalimtaren e aksidentuar, Makbule

Durrës, plagoset nxënësi 9-vjeçar, u përplas nga furgoni i shkollës

Një nxënës 9-vjeçar është plagosur mesditën e sotme në afërsi të Shkollës Italiane në Durrës. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se fëmija është përplasur nga furgoni i

Elbasan-Librazhd, furgoni i pasagjerëve përplas makinën

Një person ka mbetur i plagosur rëndë, si pasojë e një aksidenti automobilistik në rrugën Elbasan-Librazhd, në Labinot- Fushë. Mësohet se furgoni i pasagjerëve me targë ‘El 456 A’, është