Tag "fuoristrade"

Shohin policinë trafikantët braktisin fuoristradën të mbushur me kanabis

Dy persona të cilët po transportonin 75 kilogramë kanabis në aksin rrugor Kotë-Drashovicë, kanë braktisur mjetin e tyre, tip “Fuoristradë”, sapo kanë pikasur policinë dhe kanë tentuar të largohen. Por

E vërteta e aksidentit të Greta Koçit. Fotot e aksidentit

Fuoristrada në foto është e Greta Koçit. Ajo u aksidentua dje. Të gjitha agjencitë dhe portalet thanë se ngjarja ka ndodhur teksa këngëtarja dhe aktivistja e njohur e Partisë Demokratike

Berat, bie në humnerë fuoristrada me pelegrinë, 3 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Novaj të Beratit. Mësohet se një automjet ka rënë nga një humnerë, teksa ishte duke kaluar në një kthesë, e për