Tag "fuoristrada"

Gjendet një fuoristradë në det, dyshohet se ka terhequr një gomone

Policia e Vlorës bën me dije se një makinë tip fuoristradë është gjetur e zhytur 7- metra larg bregut në Plazhin e Vjetër. Dyshimet e para lidhen me një rast

Digjet fuoristrada në Vlorë, policia nis hetimet

Digjet një automjet në qytetin e Vlorës. Makina tip fuoristradë me targa AA 382 IU është shkrumbuar nga zjarri në rrethana të paqarta. Burime nga policia e Vlorës bëjnë me

NY, shkatërrohet banda e fuoristradave

Policia amerikane ka shkatërruar një organizatë kriminale, që në Nju Jork dhe rrethina vidhte makina, kryesisht të tipit fuoristradë, për t’i shitur më pas në vendet e Afrikës lindore. Lajmin